logo kaaral

 

Kaaral

Italská společnost Kaaral se zabývá vývojem a výrobou vysoce kvalitních léčivých a kosmetických přípravků, využívá nejnovějších výzkumů a technologií. Společnost byla založena v roce 1981, kdy začala vyvíjet přípravky na léčení vlasové pokožky. Od roku 1996 se již jako uznávaný specialista ve svém oboru na evropském trhu začala úspěšně prosazovat také v Severní Americe (USA, Kanada), v Asii (Japonsko, Čína) a v Austrálii. V současné době je společnost Kaaral lídrem mezi profesionály v celé řadě zemí po celém světě.hair3Kaaral patří mezi přední světové vlasové značky v oblasti profesionálního barvení a odbarvování a zároveň mezi výrobce s nejširším sortimentem produktů profesionální vlasové kosmetiky.
Společnost Kaaral získala za roky 2008, 2009 a 2010 na ruském trhu významné ocenění v kategorii "Nejlepší profesionální vlasová značka roku". Ten patří v kadeřnickém odvětví mezi největší a nejnáročnější trhy světa. Značce Kaaral se tímto podařilo sesadit z vedoucí pozice i světoznámé značky a navázat na jejich dlouholeté prvenství a úspěchy. Od roku 2009 je značka Kaaral zastoupena také v České republice.

Hlavní znaky přípravků Kaaral

  • Luxus a profesionalita ve spojení s ekonomickým hlediskem.
  • Unikátní složení výrobků založené na přírodních složkách.
  • Nejnovější technologie výroby. Šetrnost k životnímu prostředí.
  • Maximální péče o vlasy, nízká časová náročnost.
  • Možnost každodenního používání.
  • Prokázaná účinnost a viditelné výsledky při pravidelném používaní.
  • Vysoký stupeň ochrany vlasů před ultrafialovým zářením, teplem při vysoušení a dalšími vnějšími agresivními vlivy.
  • Široký sortiment výrobků umožňuje nalézt vhodný nástroj při řešení problémů vlasů a vlasové pokožky.
  • Rozsáhlý sortiment barev a odstínů umožňuje realizovat i ty nejnáročnější odvážné fantazie.
  • Snadné používání

 

logo matrix

MATRIX

je profesionální značka vlasové kosmetiky, spojuje kadeřnickou vášeň a kvalitní přípravky založené na nejnovějších technologiích a snadném použití. MATRIX byl založen v roce 1980 americkým manželským kadeřnickým párem, Arnie a Sydell Millerovými. Millerovi chtěli nabídnout kadeřníkům komplexní portfolio přípravků, které by jim pomohlo naplno využít vlastní talent a kreativitu a zároveň podpořilo obchodní růst. Nyní, po třech desetiletích, zůstávají tyto původní myšlenky zakladatelů stále velmi silné a Matrix se zavazuje k dalšímu rozvoji kadeřníků a nabízí široký výběr profesionálních barev, vlasové péče a stylingových produktů: SOCOLOR.beauty a Color Sync, Amplify, Sleek look, Color smart, Curl life, Solutionist, Vavoom, Design Pulse...matrixcurly

Sedmička je šťastné číslo, a právě letos je sedmý rok značky MATRIX na českém a slovenském trhu. Matrix navíc letos slaví 30. narozeniny, je to právě 30 let, co kadeřník Arnie Miller tuto značku v USA založil. Na oslavu svých 30 let proto uvádí nové heslo : „Představ si, co všechno dokážeš.“ Více než kdy předtím vyjadřujeme hodnoty a důvody, proč Matrix v roce 1980 vůbec vznikl - nabídnout kadeřníkům kvalitní, cenově dostupnou značku, která jim zajistí úspěch u jejich zákazníků.

Kompletní řada profesionálních výrobků a služeb určených pro každý typ vlasů. Svět, kde nic není nemožné. Představte si vysoce kvalitní cenově dostupné přípravky. Snadné na použití, s předvídatelnými výsledky a nejmodernějšími technologiemi.

Matrix zaujímá přední místo při tvorbě nejrůznějších kadeřnických show a eventů, na nichž se setkávají kadeřníci, aby tak inspirovali svou kreativitu, společně mohli sdílet nápady rozvíjející jejich salony a zároveň si rozšířili svou síť kontaktů.
“Matrix je klíč k úspěchu – dostanete se tak daleko, kam až si přejete jít! Věřím, že moje cesta k uměleckému školiteli Matrix může inspirovat ostatní kadeřníky po celém světě.” – Ammon Carver, Vavoom Artistic Educator

 

DUSY Professional

nabízí komplexní péči o zdraví, krásu a dokonalý styling Vašich vlasů. Výrobky DUSY jsou charakteristické vysokou kvalitou za bezkonkurenční ceny. Spolehlivá a cenově příznivá alternativa pro denní používání v salonech. Řady COLOR, WAVE, CARE a STYLE uspokojí potřeby moderního kadeřníka.
Barvy DUSY Professional jsou díky sníženému obsahu amoniaku extrémně šetrné k vlasům. Barvy DUSY Professional kladou důraz na umění a kreativitu kadeřníka.
Kadeřník/kadeřnice si může s jejich pomocí namíchat své vlastní odstíny a vložit tak do barvení své umění a fantazii.

 

SUBRÍNA Professional

subrina1 Slovinská značka SUBRINA PROFESSIONAL má ve svém sortimentu hned několik přípravků, které zlepšují strukturu poškozených vlasů, revitalizují je, navrací jim pružnost a hebkou krásu.